Strona tymczasowo niedostępna...

Nasze atuty

Analiza potrzeb

Idziemy przy tym nieco wspak aktualnym trendom – w tym zabieganym, szybkim, nastawionym przede wszystkim na zysk świecie ogromny nakład kładziemy na kontakt z drugim człowiekiem. Nasza działalność to coś więcej, niż proste pośrednictwo pomiędzy sprzedającym i kupującym. Jesteśmy w pełni przekonani, że jedynie całkowite rozpoznanie i dokładne zrozumienie oczekiwań pozwala na realizację postawionego wcześniej celu oraz osiągnięcie satysfakcji każdej z uczestniczących w procesie stron.

 

Analiza ceny nieruchomości

Przystępując do analizy ceny należy zatem wziąć pod uwagę szereg czynników, na które w pierwszej chwili nie zwracamy uwagi. Nie wystarczy zerknąć na konkurencyjne oferty i na ich podstawie zdefiniować wartość. Owszem, badanie rynku i dostępnych na nim ofert nieruchomości to jeden z elementów profesjonalnej analizy ceny. Nie mniej jednak w Homefull przy określaniu wartości nieruchomości bazujemy na kilku czynnikach – w tym m. in. na licznych badaniach i raportach, narzędziach analitycznych czy własnych bazach transakcyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie realnie określić cenę danej nieruchomości oraz zapewnić szybką i sprawną finalizację transakcji.

 

Profesjonalna fotografia

Nie da się ukryć, że żyjemy w kulturze obrazkowej, a kupujemy przede wszystkim oczami. Nie inaczej jest w sektorze nieruchomości. Potencjalny nabywca, mając do wyboru kilka podobnych do siebie ofert, w pierwszym odruchu bez wątpienia wybierze… najładniejszy dom, mieszkanie, lokal czy działkę. A później już tylko od nas zależy, czy to pierwsze, świetne wrażenie podtrzymamy np. podczas wizyty w sprzedawanej przez nas nieruchomości. Kluczem do sukcesu w procesie szybkiej sprzedaży bez wątpienia zatem jest profesjonalna sesja fotograficzna. Poprzedza ją odpowiednie przygotowanie nieruchomości. Korzystając z naszych usług możecie więc Państwo liczyć zarówno na komplet porad i wskazówek, które w prosty sposób podniosą atrakcyjność oferowanych przez Was wnętrz, jak i realizację samej sesji zdjęciowej. Współpracujemy przy tym z doświadczonym fotografem, co każdorazowo gwarantuje najwyższej jakości rezultaty, przekładające się na skrócenie czasu obecności nieruchomości na rynku.

Wirtualne wizyty

Narzędzie to pozwala „zajrzeć” do środka danego wnętrza i niemalże poczuć się w nim jak u siebie. Tego typu wirtualny spacer to nic innego, jak odpowiednio przygotowana prezentacja multimedialna. Od zwykłej prezentacji w postaci serii zdjęć różni ją jednak stopień interaktywności. W tym wypadku to użytkownik decyduje o sposobie poruszania się po danym wnętrzu, dzięki czemu zyskuje jeszcze lepszy ogląd sytuacji oraz możliwość wyrobienia sobie pełniejszej opinii.

Filmy reklamowe przy użyciu drona

Tego typu materiały cechuje przede wszystkim zapierający dech w piersiach rozmach realizacji. Bez wątpienia w tym wypadku sama prezentacja nabiera niezwykle emocjonalnego charakteru, jednocześnie pozwalając na przedstawienie danego miejsca z niecodziennej perspektywy, niemożliwej do zaobserwowania w żaden inny sposób.