Komfortowy do wykończenia w otoczeniu lasu Jurowce

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 154,60 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 5
  • Lokalizacja : Jurowce , Rondo Niepodległości
  • Rok budowy : 2019
  • Numer oferty : HF356315
  • Powierzchnia działki : 721 m2
  • Cena za m2 : 3195.34 PLN

Jeśli poszukujesz ładnego, komfortowo wykonanego, jednorodzinnego domu w malowniczej, otoczonej pięknym sosnowym lasem lokalizacji blisko Białegostoku  to ta oferta jest dla Ciebie !​Polecamy Państwu jednorodzinny dom wolnostojący w Jurowcach. Dom jest częścią większej inwestycji polegającej na budowie 10-cu jednorodzinnych domów. To unikalne połączenie wysokiej klasy materiałów i pięknej architektury. Całość daje gwarancję komfortu.Powierzchnia całkowita domu to 154,6m2 i użytkowej 131,3m2 działka 721m2. ( dodatkowo można dokupić działkę od strony ogrodu pow.924m2 około 60000 pln)
W parterze budynku znajduje się:

 


*obszerny salon z jadalnią i wyjściem na  taras,

*kuchnia z prześwitem na jadalnie i salon,

*hall

​*spiżarnia,

​*łazienka z wc,

*kotłownia,

*gabinet,

*wiatrołap,

*garaż 1-stanowiskowy

 


na poddaszu:


*3 sypialnie

*łazienka z wc

*pralnia

*hall– Stan „surowy zamknięty” obejmuje :– Pracę dotyczące stanu „zero”– Montaż  i podłączenie szamba– Murowanie ścian nośnych– Murowanie kominów /systemowych/– Wylanie stropu nad parterem– Szalunek  i wylanie schodów wewnętrznych z betonu– Murowanie ścianek działowych– Montaż więźby dachowej–  Pokrycie dachu membraną– Szalunek i wylanie z betonu schodów wejściowych– Szalunek  i wylanie  tarasu z betonu– Wiercenie , montaż i podłączenie studni głębinowej . Montaż pompy głębinowej, montaż kapsuły dla pompy, podłączenie zabezpieczeń, wprowadzenie wody w dom- montaż dachu z blachodachówki, obróbka kominów, montaż okien  dachowych i wyłazów   / pełne deskowanie, papowanie,  montaż dachówki, płotków śniegowych i podestów – za dopłatą /– Montaż okien drzwi balkonowych– Montaż drzwi zewnętrznych– Montaż bramy garażowej–  Wyrównanie terenu


Teren całej inwestycji ogrodzony.

 


Ładny jednorodzinny dom o przemyślanym projekcie, otoczony pięknym sosnowym lasem, w zaciszu którego odpoczniesz i zachwycisz się pięknem przyrody. Polecany dla rodziny która szuka odpoczynku po całodziennym zgiełku dnia codziennego. Lokalizacja z dala od dużej aglomeracji miejskiej pozwoli na upragniony odpoczynek na łonie przyrody. Znakomita lokalizacja, szybki dojazd do centrum Białegostoku (7 min jazdy). Przystanek komunikacji około 800m od domu. Dojazd drogą gruntową do asfaltu 600m.Nie czekaj, zadzwoń ! To oferta której nie wolno przegapić !KUPUJĄCY ZWOLNIONY JEST Z PODATKU PCC 2% !

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.