Działka z potencjałem w Dobrzyniewie Kościelnym

Działka (Rolna) na sprzedaż
171 100 PLN, Pow. 2 900 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 900 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dobrzyniewo Kościelne
Numer oferty:
HF937680
Cena za m2:
59 PLN
Masz dosyć mieszkania w mieście? Szukasz gruntu w spokojnej okolicy w niedalekiej odległości do Białegostoku lub chcesz dobrze ulokować swój kapitał? Mamy coś, co Cię zachwyci!

Przedstawiamy działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy o powierzchni 2900 m kw. Nieruchomość położona jest w Dobrzyniewie Kościelnym - powiat białostocki, gmina Dobrzyniewo Duże.

Odległość do granic Białegostoku wynosi 5 km, do Centrum 13 km. Szybki dojazd nową, asfaltową drogą wraz z pięknymi widokami przyrody oraz nowo wybudowanych domów. Mieszkając w tej okolicy zaczynasz relaksować się już podczas powrotu do domu! Ostatnie 300 metrów - droga gruntowa, przy której budują się nowe budynki. Do Białegostoku dostaniemy się również z przystanku autobusowego linii 106 oddalonego o 500 metrów (odjazdy średnio co godzinę).

Przy samej działce, pod ziemią, położona jest linia energetyczna. Szerokość parceli wynosi 21m, długość 135m. Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki, przez co można poszerzyć całość o 7 metrów. Stanowi to ogromny potencjał inwestycyjny (np. podział na 4 mniejsze powierzchnie).

Z działką od tyłu graniczy rów melioracyjny, który jest regularnie koszony. Za rowem teren klasyfikowany jest jako zalewowy. To, oraz położenie na uboczu wsi, daje gwarancję intymności przez brak zabudowań oraz piękny widok.

Siedziba gminy, Dobrzyniewo Duże, oddalona jest o 2 km. Znajdziemy tam liczne punkty handlowo - usługowe, lokale gastronomiczne, sklepy, przystanek kolejowy, szkołę podstawową, przedszkole czy Gminny Ośrodek Kultury. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduje się sklep spożywczy oraz zabytkowy Kościół - 500 metrów.

Znakomita propozycja dla osób marzących o własnym domu, w spokojnej, wiejskiej okolicy z życzliwymi mieszkańcami wraz z dobrym i szybkim dojazdem do Centrum Białegostoku. To miejsce również świetnie nada się na inwestycję - połączenie i ponowny podział na mniejsze działki.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj i zadzwoń!

"Kupujcie ziemię, już jej nie produkują"  ~ Mark Twain

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nieprawidłowy adres E-mail