Tylko u nas! Działka inwestycyjna z potencjałem

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 7 016 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Klepacze
  • Numer oferty : HF952803
  • Cena za m2 : 180 PLN

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Poszukujesz działki z potencjałem na dobrą inwestycję? Chcesz odpowiednio ulokować swój kapitał? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!


Polecam do sprzedaży nieruchomość niezabudowaną położoną we wsi Klepacze gm. Choroszcz, w odległości zaledwie 1,5 km od granic Białegostoku.
Działka wyposażona jest w niezbędne media (Prąd, woda, kanalizacja). Istnieje możliwość przyłączenia gazu, nitka gazociągu w ul. Kolejowej

Przeznaczenie działki według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego to w większości MNU - czyli zabudowa jednorodzinna z usługami nieuciążliwymi (na działce znajduje się też niewielki obszar rolny z zakazem zabudowy). Na posesji jest możliwość wybudowania zarówno domów jednorodzinnych, jak i bliźniaków, czy też szeregówek.  Niewątpliwie głównym atutem tej nieruchomości jest jej powierzchnia (7016 m2) którą można podzielić na mniejsze działki, co za tym idzie, jest to idealna inwestycja pod budowę domów jednorodzinnych. Pomocny będzie tu również fakt, iż dostęp do posesji możliwy jest z dwóch oddzielnych dróg. Główny wjazd znajduje się od strony drogi asfaltowej.

Na dołączonym rysunku przykładowa koncepcja podziału nieruchomości zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, możliwość budowy 10 domów w zabudowie szeregowej i 2 bliźniaków

Tylną granicę działki wyznacza przepływająca przez wieś rzeka Horodnianka, co również można uznać za walor tej nieruchomości. Nadaje to wyjątkowy charakter parceli.


 


Odległości:


Sklep: 1,5 km


Szkoła podstawowa: 3,8 km


Komunikacja miejska: 800 m


 


Nie zwlekaj i umów się na prezentację już dziś!