Działka mieszkaniowo-usługowa pod rezydencję

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
800 000 PLN , Pow. 2 958 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 958 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Krupniki , Szmaragdowa
Numer oferty:
HF285514
Cena za m2:
270 PLN
Poszukujesz działki pod rezydencję z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu sosnowego lasu? Dobrze trafiłeś ta oferta spełni Twoje oczekiwania!

Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową i usługi nieuciążliwe w granicach działki MN,UI

Działka o powierzchni całkowitej 2985 m kw. Dojazd do granicy działki asfaltowy. Dziaka częściowo zalesiona, teren lekko nachylony. Przy granicy działki wodociąg, linia energetyczna, kanalizacja i gaz.
Szybki dojazd od strony Białegostoku ulicą Ks. Jerzego Popiełuszki i szosą Kruszewską oraz od strony Starosielc ul.Klepacką. W prostej linii do granic Białegostoku około 600 m.

Przystanek autobusu 200m od działki, około 1km do szlaku rowerowego Green Velo.
Do najbliższego sklepu Arhelan i Chorten około 1 km.

Ładnie położona działka w otoczeniu lasu, częściowo zalesiona 80-letnim sosnowym lasem, z lekkim wzniesieniem, na którym z posadowionego domu będzie roztaczał się niesamowity widok na najbliższą okolicę.

Działka do kupienia z gotowym projektem domu parterowego z poddaszem użytkowym i piwnicą, o powierzchni użytkowej 164,5 m kw.

Znakomita propozycja pod budowę rezydencji w ciekawym miejscu z bliskim kontaktem z otaczającą działkę przyrodą i przepięknym widokiem z wybudowanego domu.

Nie czekaj zadzwoń, ta oferta może być Twoja!


Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail