Działka inwestycyjna przy Drodze Krajowej nr 8

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 10 855 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Popiołówka
  • Numer oferty : HF101759
  • Cena za m2 : 29.94 PLN

Poszukujesz idealnego miejsca na realizację swojej inwestycji? Chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze? Mamy ofertę, która spełni te oczekiwania!

Przedstawiamy działkę inwestycyjną położoną przy Drodze Krajowej nr 8 w obrębie wsi Popiołówka, w gminie Korycin, w powiecie sokólskim. Łączna powierzchnia parceli wynosi 10 855 m2, na którą składa się powierzchnia jednej działki 10 492 m2 i drugiej, przyległej do niej, o wielkości 363 m2. Atrakcyjna lokalizacja przy trasie Białystok (30 km) - Augustów (56 km).

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, po części gruntową. Media: prąd, wodociąg, telekomunikacja znajdują się przy działce. W pobliżu znajduje się stacja transformatorowa. Szambo pozostaje do wykonania we własnym zakresie. Kształt działki, przedstawiony na dołączonym zdjęciu, zbliżony do kwadratu. Teren jest równy, płaski, porośnięty trawą. Część mniejszej działki, przy granicy ściany lasu, porastają drzewa. 

Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy z przeznaczeniem na budowę budynku mieszkalnego w zabudowie zagrodowej z funkcją turystyczną wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Ponadto do oferty dołączamy projekt hotelu z dwoma salami bankietowymi, sklepu oraz stacji paliw. Jest to również ładne miejsce do zamieszkania.

Spodobała Ci się ta oferta? Nie czekaj i dzwoń!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.