Piękna działka nad zalewem 400 metrów od plaży

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż
155 000 PLN, Pow. 5 810 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
5 810 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Repczyce
Numer oferty:
HF407838
Cena za m2:
26.68 PLN
Masz dosyć miasta? Poszukujesz miejsca na weekend, gdzie odpoczniesz lub szukasz ziemi pod inwestycję? Mamy ofertę, która Cię zachwyci!

Przedstawiamy urokliwą działkę siedliskową położoną we wsi Repczyce nad zalewem o tej samej nazwie, w gminie Kleszczele, w powiece hajnowskim. Powierzchnia parceli wynosi 5 810 m2. Całość mieści się w bardzo atrakcyjnej okolicy pod względem turystycznym, rekreacyjnym i nie tylko. W niedalekiej odległości znajdują się:
- zalew Repczyce, czyli zbiornik wodny utworzony w celach rekreacyjnych na rzece Nurzec w odległości około 400 metrów,
- Puszcza Białowieska, atrakcja której nikomu nie trzeba przedstawiać, w odległości kilkunastu kilometrów,
- Przejście graniczne Połowce-Pieszczatka, czyli polsko-białoruskie drogowe przejście graniczne w odległości 9 kilometrów.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, przy której też znajduje podłączenie do prądu oraz kanalizacja. W samej działce znajduje się przyłącze wodociągowe. W głąb parceli, w odległości około 50 metrów od jej granicy płynie rzeka Nurzec.  

W Repczycach funkcjonuje handel obwoźny, gdzie można kupić artykuły spożywcze. Miejscowość Kleszczele, gdzie mieści się siedziba gminy znajduje się 5km od prezentowanej nieruchomości, a Hajnówka, czyli siedziba powiatu, w odległości 31km. W odległości 3km od działki znajduje się miejscowość Czeremcha. Znajdziemy tam sklepy spożywcze, dworzec PKP, posterunek policji, urząd pocztowy, Cerkiew, Kościół, aptekę, Gminny Ośrodek Kultury, szkołę podstawową, gimnazjum, bank, boiska sportowe czy też Muzeum Kolejnictwa. Ponadto w Czeremsze co roku w sezonie letnim odbywa się Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza". W odległości 17km od Repczyc leżą Dubicze Cerkiewne. Znajduje się tam inny zalew "Bachmaty", nad którym co lipiec odbywa się festiwal "Noc kupały" organizowany przez Związek Ukraińców Podlasia.

Działka ogrodzona jest z trzech stron: od frontu i po bokach. Przy ulicy znajdują się fundamenty pozostałe po domu, który został rozebrany w przeszłości. Dużym atutem jest nowo postawiona, drewniana altana z miejscem ogniskowym. Pozytywnym smaczkiem są również posadzone jabłonie.

Całość położona w bardzo spokojnej, cichej okolicy, blisko natury. Natura, wiejski klimat, życzliwi sąsiedzi oraz niedaleko obecni plażowicze sezonie letnim - wszystko to sprawia, że atmosfera panująca w tym miejscu uzależnia.

Spodobała Ci się ta oferta? Nie czekaj i dzwoń!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nieprawidłowy adres E-mail