Inwestycyjna Skrybicze

Działka (Budowlana) na sprzedaż
2 219 580 PLN, Pow. 23 364 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
23 364 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Skrybicze
Numer oferty:
HF560423
Cena za m2:
95 PLN
Szukasz gruntu pod inwestycję- budowę domów lub lokatę kapitału ?  W dobrej lokalizacji blisko Białegostoku ? Dobrze trafiłeś, to oferta która spełni twoje oczekiwania !

Polecam do sprzedaży nieruchomość gruntową niezabudowaną, ładnie położoną około 4km od granic Białegostoku we wsi Skrybicze ( osiedle Skrybicze).
Teren inwestycji składa się z 16 parceli o powierzchniach od 1050 do 1822 m kw. Całkowita powierzchnia terenu to 2,364 ha.

Teren inwestycji położony przy drodze asfaltowej. Graniczy z działkami niezabudowanymi. W bliskiej odległości nowo wybudowane domy. Istnieje możliwość doprowadzenia  mediów, wodociąg i ee w przyległej ulicy, gaz w bliskiej odległości. Zostały wydane warunki na zabudowę jednorodzinną.

To miejsce świetnie nada się na inwestycję - budowę domów jednorodzonych. Szybkie połączenie z miastem Białystok, w odległości około 700m przystanek autobusowy linii 109.


Zainteresowała Cię moja propozycja? Zadzwoń i umów się na prezentację !

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nieprawidłowy adres E-mail