Działka pod budowę domu jednorodzinnego

Działka (Budowlana) na sprzedaż
249 000 PLN , Pow. 850 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
850 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Sowlany
Numer oferty:
HF534277
Cena za m2:
293 PLN
Myślisz o wybudowaniu domu i poszukujesz działki z ładnym widokiem? Nasza oferta może Cię zainteresować!

Polecam ładnie położoną działkę, w otoczeniu lasu w Sowlanach, gmina Supraśl. Ciche i spokojne miejsce z łatwym dojazdem do Białegostoku. Działka z warunkami zabudowy jednorodzinnej  o powierzchni 850 m kw.  i wymiarach około 34 m x 25 m.

Media:
- prąd i gaz w odległości ok. 70 m (złożone dokumenty w sprawie wykonania przyłącza).
- możliwość wykonania studni głębinowej.

Dojazd drogą gruntową.

Lokalizacja dobrze skomunikowana z Białymstokiem. Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 20 min. W miejscowości znajduje się przystanek autobusowy linii nr 111.

Ciekawe miejsce do wybudowania wymarzonego domu. W otoczeniu las, cisza i spokój. Miłośników jazdy konnej z pewnością zainteresuje pobliska stadnina. 

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail