Działka budowlana w Supraślu

Działka (Budowlana) na sprzedaż
249 000 PLN , Pow. 750 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
750 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Supraśl , Brzozówka
Numer oferty:
HF503320
Cena za m2:
332 PLN

Szukasz działki pod swój wymarzony dom? Zależy Ci na spokoju i ciekawej okolicy? Chciałbyś zamieszkać w otoczeniu Puszczy Knyszyńskiej? W takim razie to jest oferta właśnie dla Ciebie!


Przedstawiamy działkę budowlaną położoną w Supraślu przy ulicy Brzozówka o powierzchni 750 m2.

W ulicy Brzozówka  poprowadzona jest sieć gazowa, kanalizacja, wodociąg i linia energetyczna. Wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną . Dojazd do działki drogą asfaltową po części gruntową, działka jest ogrodzona.


Okolica jest spokojna i cicha. W pobliżu znajdują się między innymi sklepy spożywcze, apteka, restauracja i stacja benzynowa. Szkoły i przedszkola mieszczą się zaledwie 2km od parceli.


Supraśl sam w sobie jest wyjątkowym, szybko rozwijającym się miastem. Natkniemy się tu na wiele ciekawych historycznych miejsc, o czym świadczy chociażby Dziedzictwo Zachertów i Buchholtzów. Dodatkowo Supraśl oferuje nam wiele atrakcji jak na przykład zalew Zajma, przy którym postawiono nowoczesne place zabaw z miejską siłownią.


Podróż samochodem do Białegostoku zajmuje zaledwie 10 minut.

Nie zwlekaj i umów się na prezentację już dziś!


Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.

Nieprawidłowy adres E-mail