Działki w pięknej okolicy Turośń Kościelna

Działka (Rolna) na sprzedaż
140 600 PLN , Pow. 3 515 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
3 515 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Turośń Kościelna , Wysokie
Numer oferty:
HF293877
Cena za m2:
40 PLN
Poszukujesz działki w pięknej, spokojnej okolicy? Cenisz sobie przyjazne miejsca blisko zachwycającej przyrody bądź potrzebujesz dobrze ulokować swój kapitał? Mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje!

Przedstawiamy działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy. Nieruchomość położona jest w Turośni Kościelnej. Prezentowana parcela ma powierzchnię 3 515 m2. Działki obok są również do kupienia!
 
Turośń Kościelna - miejscowość w powiecie białostockim, położona na obrzeżach Narwiańskiego Parku Narodowego. Bardzo dobry dojazd od strony Białegostoku i Łap nowo wybudowaną trasą. W Turośni dostępna jest dobrze rozwinięta infrastruktura, sklepy, komunikacja - dobre połączenie z najbliższymi miejscowościami. Na miejscu znajduje się też Szkoła Podstawowa oraz Przedszkole Samorządowe. Obok boiska szkolnego znajduje się ogólnodostępny skatepark. 

Do sprzedawanych parceli dojazd drogą asfaltową, po części gruntową (około 300 metrów).

Malownicza, ładna okolica, w bliskiej odległości znajduje się zalew (zbiornik retencyjny). To idealne miejsce na odpoczynek po ciężkim dniu pracy! Znakomita propozycja dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, chcących zamieszkań z dala od dużych aglomeracji.

Posiadamy również inne działki w prezentowanej lokalizacji!

3 333 m kw. w cenie 149 985 PLN
3 737 m kw. w cenie 168 165 PLN


 

Zainteresowała Cię ta propozycja? Zadzwoń i umów się na prezentację !

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Nieprawidłowy adres E-mail