Działka w bajkowej okolicy Tykocin

Działka (Rolna) na sprzedaż
468 000 PLN, Pow. 10 848 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
10 848 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tykocin
Numer oferty:
HF393263
Cena za m2:
43.14 PLN
Poszukujesz nieruchomości w atrakcyjnym miejscu pod względem turystycznym? Chcesz dobrze ulokować swój kapitał? Kochasz przyrodę i klekot bocianów? Mamy coś, co z pewnością Cię zainteresuje! 

Przedstawiamy działkę położoną na obrzeżach Tykocina, w bajkowej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie Europejskiej Wsi Bocianiej. Powierzchnia parceli wynosi 10 848 m2, co daje mnóstwo miejsca na zagospodarowanie. Na 1/3 działki i wokół granic rosną drzewa.

Dojazd drogą asfaltową, od której, wzdłuż nieruchomości, biegnie utwardzona droga gruntowa, a wraz z nią linia energetyczna. Woda i kanalizacja we własnym zakresie (studnia, oczyszczalnia przydomowa).

Okolica zachwyca swym pięknem. Sąsiadująca Europejska Wieś Bociania i pobliskie starorzecze Narwi, w odległości około 700 metrów od działki, to prawdziwy raj dla fotografów przyrody i miłośników natury w czystej postaci. Ponadto w odległości około 2,5km od działki znajduje się miejscowość Kiermusy, słynąca ze swej bogatej bazy turystyczno-noclegowej.

Zainteresowała Cię ta oferta? Nie czekaj i dzwoń!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nieprawidłowy adres E-mail