Pod zabudowę jednorodzinną Tykocin

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
165 000 PLN , Pow. 1 560 m2
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 560 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Tykocin
Numer oferty:
HF207579
Cena za m2:
106 PLN
Poszukujesz działki pod Swój wymarzony dom w cichej, spokojnej okolicy? Dobrze trafiłeś ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Działka położona około 2 km od centrum Tykocina i około 2km od Kiermus, sąsiadująca z terenami rolnymi i wypoczynkowymi. Cicha spokojna okolica sprzyja do kontaktu z przyrodą.
W bliskiej odległości około 300 m znajduje się rzeka Narew oraz jej malownicze starorzecza.

Po sąsiedzku w  odległości około 200m znajduje się Europejska Wieś Bociania. Znakomita atrakcja turystyczna, z możliwością jazdy konno.

Dojazd drogą asfaltową w kierunku Kiermus, ostatnie kilkanaście metrów droga gruntowa.

Znakomita propozycja pod budowę domu jednorodzinnego lub pensjonatu pod wynajem turystom!
Piękna okolica i okoliczne atrakcje turystyczne na pewno przyciągną wielu turystów którzy będą chcieli skorzystać z okolicznych atrakcji.

Powierzchnia działki 1560 m kw.

Piękna okolica, wspaniały klimat nadnarwiańskiej przyrody to znakomite miejsce do budowy Twojego wymarzonego domu. Ne czekaj dzwoń i umów się na prezentację!


Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.Nieprawidłowy adres E-mail