Działka pod dom jednorodzinny

Działka (Budowlana) na sprzedaż
157 210 PLN , Pow. 1 222 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 222 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Zabłudów , gen. Władysława Sikorskiego
Numer oferty:
HF851129
Cena za m2:
129 PLN
Jeżeli szukasz działki pod budowę domu jednorodzinnego w mniejszej miejscowości, dobrze trafiłeś. Nasza oferta może Cię zainteresować.

Polecamy do sprzedaży działkę w Zabłudowie o powierzchni 1222 m kw. Dobry dojazd do Białegostoku, około 10 km. Do samej działki dojazd od ul. Gen Sikorskiego.

Uzbrojenie: sieć energetyczna, wodociąg, kanalizacja, gaz w ulicy.

Cicha, spokojna okolica, otoczenie domów jednorodzinnych i zakładu usługowo/produkcyjnego nieuciążliwego. Szerokość działki około 27m długość około 45,5m.
Brak Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Działka zostanie wydzielona z działki o powierzchni 2946 m kw. Podane wartości są przybliżone.

Na działkę zostały wydane warunki zabudowy na zabudowę szeregową. W trakcie uzyskiwania warunków zabudowy na dom jednorodzinny.

W odległości około 300 m znajdują się sklepy Arhelan i Lewiatan. 400 m do urzędu gminy i przystanku PKS, około 500m stacja benzynowa.

Ładnie położona działka w cichym otoczeniu, z dobrym dojazdem do samej parceli- to miejsce w którym warto zamieszkać!

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail