Gotowy biznes wellness w Augustowie

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
3 500 000 PLN , Pow. 670 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
670 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Augustów
Numer oferty:
HF840514
Powierzchnia działki:
2 600 m2
Cena za m2:
5 224 PLN
Poszukujesz gotowego obiektu pod inwestycję? Chciałbyś zainwestować w gotowy, sprawdzony, dobrze prosperujący biznes? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Proponujemy Państwu do sprzedaży obiekt usługowo- mieszkalny ze strefą SPA i Fitness w przepięknej miejscowości wypoczynkowej Augustów.

Łączna powierzchnia obiektu około 670 m kw. położona na działce 2600 m kw.

Rozkład pomieszczeń:

Piwnica: pomieszczenie magazynowe, kotłownia, pralnia, magazyn sprzętów.

Parter: siłownia, recepcja, sala fitness, szatnia męska i damska, jadalnia, kuchnia, zmywalnia, pomieszczenia gospodarcze, magazyn, WC.

Piętro: cztery pokoje hotelowe z własną łazienką, pomieszczenia gospodarcze oraz część mieszkalna dla właścicieli obiektu składająca się z: salonu, kuchni, łazienki i sypialni.

Poddasze: trzy pokoje hotelowe urządzone "tematycznie" m.in. pokój spa, pokój do zajęć indywidualnych.

W 1988 roku budynek został oddany do użytku, ogrzewany jest ekonomicznym piecem na pelet. Teren ogrodzony. Dostępne media: przyłącza wodociągowe, przyłącza elektryczne, kanalizacja miejska. Budynek w bardzo dobrym stanie nie wymaga prac remontowych. Zadbane i urządzone ze smakiem wnętrze przyciągają potencjalnych klientów.

Główna działalność prowadzona to wynajem pokoi hotelowych oraz strefa SPA i Fitness co daje obłożenie klientów przez cały rok kalendarzowy! Część obiektu przeznaczona jest także na cele mieszkalne właścicieli.

Obiekt wyposażony jest w siłownię, sala fitness, sauna, jadalnię oraz zagospodarowany ogród z parkingiem. Proponowana cena zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Dodatkowo istnieje możliwość nabycia graniczonej z nieruchomością działki 500 m kw. z budynkiem mieszkalnym o pow. około 70 m kw.

Gotowy do przejęcia biznes w przepięknej turystycznej miejscowości Augustów z oferowaną pomocą właścicieli przy przejęciu, wprowadzeniu w tajniki prowadzenia i obsługi klientów hotelu.

Zainteresowała Cię oferta? nie czekaj zadzwoń już teraz !


Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail