Gotowy biznes wellness w Augustowie

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
3 500 000 PLN , Pow. 670 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
670 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Augustów
Numer oferty:
HF884799
Powierzchnia działki:
2 600 m2
Cena za m2:
5 224 PLN

Poszukujesz gotowego obiektu pod inwestycję? Chciałbyś zainwestować w gotowy, sprawdzony, dobrze prosperujący biznes? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie !
 

Proponujemy Państwu do sprzedaży obiekt usługowo- mieszkalny ze strefą SPA i Fitness w przepięknej miejscowości wypoczynkowej Augustów.

Łączna powierzchnia obiektu około 670 m kw. położona na działce 2600 m kw. 

Rozkład pomieszczeń:

Piwnica: pomieszczenie magazynowe, kotłownia, pralnia, magazyn sprzętów.

Parter: siłownia, recepcja, sala fitness, szatnia męska i damska, jadalnia, kuchnia, zmywalnia, pomieszczenia gospodarcze, magazyn, WC.

Piętro: cztery pokoje hotelowe z własną łazienką, pomieszczenia gospodarcze oraz część mieszkalna dla właścicieli obiektu składająca się z: salonu, kuchni, łazienki i sypialni.

Poddasze: trzy pokoje hotelowe urządzone "tematycznie"  m.in. pokój spa, pokój do zajęć indywidualnych.
.  

W 1988 roku  budynek został oddany do użytku, ogrzewany jest ekonomicznym piecem na pelet. Teren ogrodzony. Dostępne media: przyłącza wodociągowe, przyłącza elektryczne, kanalizacja miejska. Budynek w bardzo dobrym stanie nie wymaga prac remontowych. Zadbane i urządzone ze smakiem wnętrze przyciągają potencjalnych klientów. 

Główna działalność  prowadzona to wynajem pokoi hotelowych oraz strefa SPA i Fitness co daje obłożenie klientów przez cały rok kalendarzowy ! Część obiektu przeznaczona jest także na cele mieszkalne właścicieli.

Obiekt wyposażony jest w siłownię, sala fitness, sauna, jadalnię oraz zagospodarowany ogród z parkingiem. Proponowana cena zawiera wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Dodatkowo istnieje możliwość nabycia graniczonej z nieruchomością działki 500 m kw. z budynkiem mieszkalnym o pow. około 70 m kw.


Gotowy do przejęcia biznes w przepięknej turystycznej miejscowości Augustów z oferowaną pomocą właścicieli przy przejęciu, wprowadzeniu w tajniki prowadzenia i obsługi klientów hotelu.


Zainteresowała Cię oferta? nie czekaj zadzwoń już teraz !


Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.
Nieprawidłowy adres E-mail