Strona tymczasowo niedostępna...

Lokal na wynajem w nowoczesnym budynku

Lokal użytkowy na wynajem
21 050 PLN , Pow. 421 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
421 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Białystok Dziesięciny , gen. Gustawa Orlicz-Dreszera
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
HF455685
Cena za m2:
50 PLN
Poszukujesz lokalu pod biuro/ siedzibę swojej firmy w lokalizacji dobrze skomunikowanej z Centrum miasta? Zapraszam, zapoznaj się z naszą ofertą!

Proponuję lokal do wynajęcia o powierzchni 421 m kw., zlokalizowany przy ul. gen. G. Orlicz- Dreszera na osiedlu Dziesięciny. Lokal położony jest na parterze w dwupiętrowym  biurowcu.

Nowoczesny budynek wykonany z wysokiej klasy materiałów. Charakteryzuje się prostą bryłą i przeszkloną elewacją. Wyposażony jest w energochłonne szyby, przyciemnione od strony południowej. Budynek posiada udogodnienia dla niepełnosprawnych- podjazd do wejścia oraz windę. Duży, bezpłatny parking, zamykany na szlaban (po godzinach). Obiekt jest monitorowany przez całą dobę oraz wyposażony w system alarmowy i przeciwpożarowy.

Lokal w stanie deweloperskim. 
Standard wykończenia:
- okna panoramiczne Krispol, trzyszybowe,
- instalacja elektryczna trójfazowa oprzewodowana,
- instalacja internetowa, doprowadzona do lokalu,
- kanalizacja/ woda,
- doprowadzenie instalacji klimatyzacji do lokalu,
- ogrzewanie i klimatyzacja- system VRF BOSH,
- podłogi- beton polerowany.

Koszt najmu: 50 zł netto/ m kw. + opłaty za wodę, prąd i ogrzewanie oraz opłata administracyjna 2 zł/ m kw.  Kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu.

Dostępne są jeszcze lokale o powierzchni: 128m kw., 203m kw. i 775m kw. oraz lokal na piętrze 775 m kw.

Nowoczesny budynek z dużym parkingiem w lokalizacji, która zapewnia łatwe i szybkie połączenie z innymi częściami miasta to idealne miejsce na działalność gospodarczą.

Zapraszam, zadzwoń i umów się na spotkanie!

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail