Lokal użytkowy na wynajem na Wygodzie

Lokal użytkowy na wynajem
2 200 PLN , Pow. 32,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
32,10 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Białystok Wygoda , Trawiasta
Rok budowy:
2007
Piętro:
0 na 0
Numer oferty:
HF555173
Cena za m2:
69 PLN
Poszukujesz lokalu użytkowego do wynajęcia, na potrzeby prowadzenia własnej działalności gospodarczej, to zapraszam, do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy lokal użytkowy o powierzchni 32,1 m2, zlokalizowany przy ul. Trawiastej (Osiedle Wygoda, północno-wschodnia część Białegostoku), który położony jest na parterze (wejście bezpośrednio z chodnika), w trzypiętrowym budynku (2007 rok).

W lokalu w ubiegłym roku wykonano remont i jest dostępny od zaraz.

Na powierzchnię 32,1 m2, składa się:

- pomieszczenie główne z dużym oknem oraz przeszklonymi drzwiami
- pomieszczenie z umywalką
- toaleta

W pomieszczeniu głównym wyprowadzona jest woda i kanalizacja.

Koszt najmu: 2.200 zł brutto + opłaty: eksploatacyjna (orientacyjna kwota 82,23 zł), centralne ogrzewanie, energia elektryczna (aktualnie licznik jest zdemontowany - montaż licznika na Najemcę), podatek od nieruchomości (orientacyjna kwota około 66 zł), woda, kaucja (jednorazowo).

Osiedle Wygoda jest dobrze skomunikowane z centrum oraz pozostałymi częściami miasta. W najbliższej okolicy są duże sklepy, np. Biedronka.

Zapraszam, zadzwoń i umów się na prezentację lokalu.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia osoby wynajmującej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej wynajęciem.
Nieprawidłowy adres E-mail