Mieszkanie 2-pokojowe z dużym garażem

Mieszkanie na sprzedaż
519 000 PLN , Pow. 54,06 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,06 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Białystok Białostoczek , Władysława Bełzy
Rok budowy:
2021
Piętro:
6 na 8
Numer oferty:
HF577660
Cena za m2:
9 600 PLN
Poszukujesz mieszkania w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji? Spójrz na naszą ofertę. Możliwe, że zostaniesz jego właścicielem, zamieszkasz w nim lub będziesz miał możliwość dodatkowego dochodu z wynajmu dwóch kawalerek.

W ofercie mieszkanie 2-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Władysława Bełzy, na Osiedlu Białostoczek (północna część Białegostoku).

Położone jest na 6 piętrze ośmiopiętrowego bloku (winda).

Na powierzchni 54,06 m2, rozlokowano:
- pokój z aneksem kuchennym, z dostępem do tarasu (około 10 m2)
- pokój połączony z dwóch mniejszych pokoi
- łazienkę
- powiększoną toaletę
- przedpokój

Do mieszkania przynależy duży garaż (to nie jest stanowisko parkingowe) z bramą na pilot oraz dodatkowym pomieszczeniem (łącznie około 26 m2, poziom -2) oraz piwnica (około 7 m2, poziom -2).

Obligatoryjnie do nabycia jest piwnica oraz duży garaż z dodatkowym pomieszczeniem - w kwocie 79.000 zł.

Mieszkanie jest dwustronne, narożne i bardzo rozkładowe.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim z 2021 roku, jedynie na balkonie ułożono gres (gatunkowy). Sufity bez tynku (beton), ściany (gładź szpachlowa).

Pierwotnie według projektu, miały być 3 pokoje, ale właściciel usunął współdzieloną ścianę, dwóch mniejszych pokoi, aby utworzyć niezależne - dwa apartamenty (jedynie mają wspólne drzwi wejściowe na klatkę schodową).

Sprzedający zapewnia możliwość powrotu do pierwotnego układu ścian, w cenie mieszkania.

Sprzedający przekaże BEZPŁATNIEdwa gotowe projekty ww. dwóch apartamentów z kolorowymi wizualizacjami, przekrojami. schematami, kładami, przykładowymi rozmieszczeniami oświetlenia, mebli, AGD, armatury sanitarnej, podwieszenia sufitów, gniazdami, układami płytek, rozmiarami oraz wnętrzem szafy. Projekty są dostępne w biurze.

Mieszkanie dostępne od zaraz.

Osiedle Białostoczek jest dobrze skomunikowane z centrum oraz pozostałymi częściami miasta. W pobliżu znajduje się restauracja, siłownia, różne sklepy, itp..

Zapraszam do obejrzenia mieszkania.

Potrzebujesz kredytu na zakup nieruchomości? Zapraszamy do nas! Bezpłatnie porównamy oferty wielu banków oraz wybierzemy najlepsze rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Podany opis ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem faktycznym nieruchomości przed jej nabyciem.
Nieprawidłowy adres E-mail