Strona tymczasowo niedostępna...

O firmie

                                                     

 

Zakres działania
Nasze biuro specjalizuje się w pośrednictwie w transakcjach kupna, sprzedaży oraz wynajmu domów, mieszkań, lokali i obiektów użytkowych oraz działek. Dodatkowo świadczymy również usługi z zakresu doradztwa kredytowego, a także ubezpieczeń majątkowych.

W swojej działalności przede wszystkim skupiamy się na terenie województwa podlaskiego. Jednocześnie możemy poszczycić się przynależnością do Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) - największym z dwudziestu dwóch regionalnych stowarzyszeń zrzeszonych w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN).
Obecność w zaszczytnym gronie pozwala nam stale podnosić własne kompetencje i systematycznie zdobywać kolejne doświadczenia, dbając o najwyższe standardy osobiste i zawodowe postawy etycznej, przestrzegając Standardów Zawodowego Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami.Nasze biuro posiada ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilno-prawnej z tytułu wykonywania zawodu.

Andrzej Kazberuk

tel: 794 431 881
mail: biuro@homefull.pl

Zawodowy pośrednik w obrocie nieruchomościami, posiadający licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości nr 22326. Absolwent Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami na kierunku Ekonomia w specjalności Gospodarowanie nieruchomościami oraz Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Zarządzanie w specjalności Zarządzanie przedsiębiorstwem. Uczestnik licznych kursów, szkoleń i warsztatów. Od niemal 10 lat pracujący w branży nieruchomości. Cechują go otwartość, komunikatywność, duża wiedza i bogate doświadczenie.

 

 

Agenci